Mobil Uygulama Hizmeti

MOBİL UYGULAMA HİZMETİ

Günümüzde artık herkes işleri mobil uygulamalar sayesinde pratik bir şekilde hallediyor. Bunun bize zaman yönünden çok avantajı bulunmaktadır. Sizde işlerinizi tek tıkla yönetmek istemez misiniz?

İnsanlığın teknoloji çağından beklentisiiş kolaylığı ve hız. Kurumların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay yoldan ulaştırabilmesi ise önemli bir ihtiyaç olup bu ihtiyacı mobil uygulamalar sayesinde giderebilmektedir. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar günümüz dünyasında kolay erişimin adresi haline geldi.

İşte bu gerçekler ışığında, uçtan uca çözümler konusunda bugüne kadar elde etmiş olduğu tecrübe ve birikimleri mobil uygulamalar ile tüm sektörler için alternatif bir kanala dönüştüren Zoid System’in hedefi: Kurumların ürün ve hizmetlerini dış ve iç müşterilerine her zaman, her yerde, daha hızlı ve daha kolay biçimde ulaştırabilmelerine yardımcı olmaktır.

İşte bizde Bursa’da bulunan yazılım ofisimizden sizlerin ihtiyacı için mobil uygulamalar geliştiriyoruz ve hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Bildiğiniz üzere günümüzde akıllı telefonlarda işlerin kolaylaştırıldığı bir dönemdeyiz. Bizlerde sizlerin iş planı veya ihtiyacı doğrultusunda IOS,Android platformlarında uygulamalar geliştirerek müşterinizin, sizin veya çalışanlarınızın işlerini kolaylaştırıyoruz.

Geniş yelpazede hızlı çözüm

Tüm sektörlere mobil uygulamalarını adapte edebilen ZoidSystem, ayrıca yine çözüm ortağı olduğu birçok uluslararası yazılımla gereklientegrasyonları çok kısa süre zarfında gerçekleştirmektedir. Tamamen ZoidSystemyazılımcıları tarafından hayata geçirilen Mobil Uygulama Geliştirme sayesinde, gerektiğinde müşteriye özel çözümlerin tasarlanması kolaydır.

7/24 her yerden erişim

Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde, 7/24 çalışabilen bir mobil uygulama hizmeti sunar. Günümüzde metro beklerken fatura ödemek ne kadar kolaysa, kurumların her türlü ürün ve hizmetini akıllı cihazlarla erişilebilir kılmak da ZoidSystem uygulama geliştirme hizmetleriyle o kadar kolay hale gelir.

Hızlı ve yenilikçi bir sistem

Mobil uygulamalar, kurumların kullanıcılarına erişmesine yardımcı olan yeni bir sistem oluşturur. Kurumların verdiği hizmetlerin tamamının veya belirli bir kısmının alternatif bir sistemden sağlanması mümkün hale gelir. Mobil bankacılık çözümleri bunun en belirgin örneklerinden biridir. Mobil ödeme gibi sistemlerle, hedef kitlenin almakta olduğu hizmetlere alternatif bir sisteme ulaşması sağlanır. Kullanılmakta olan gişe, bayi veya web uygulamalarına alternatif oluşturur. Üstelik birçok hizmet aynı uygulama üzerinde bir araya getirilerek erişim kolaylığı artırılmış olur.

IOS ve Android Platformlarında, tek çözüm

Zoid System, mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı kendine hedef kılmıştır. Mobil uygulama geliştirme ekibinin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, herhangi bir sektör ayrımı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebilir.

Android Uygulama Geliştirme

Gelişimi ve kullanım oranları her geçen gün artan akıllı cihazların insanların kullanımalışkanlıkları arasındaki yerini arttırmaya devam ediyor. Mobil platformlar arasında popüler olan Android, mobil yazılım pazarında %60'lık kullanım oranı ile en çok tercih edilen mobilyazılımlar arasında yer alıyor.

Sizde gelişen ve yaygınlaşan bu mobil dünyada profesyonelce tasarlanmış uygulamalar ile yerinizi alın. Her cihaz için özel olarak optimize edilmiş özellikler, güncel teknolojiler kullanılarakortaya çıkan android uygulama ve yazılım hizmeti ile satışlarınızı, gelirinizi arttırırken kullanıcılarınızda kalıcı bir yer edinin!

İOS Uygulama Geliştirme

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında kullanılan iOS mobil platformu dünya genelinde ciddi bir kullanım oranına sahiptir. Stabilite, güvenlik, kullanılabilirlik gibi birçok farklı nedenlerden dolayı tercih edilen bu cihazlarda iOS Uygulama Geliştirme hizmeti ile mobildünyadaki yerinizi alın.
Ayrıca başarılı bir uygulamaya sahip olarak farklı stratejiler belirleyebilir, pazar payınızı arttırabilir, marka gücünüzü arttırabilir ve başarılı pazarlama olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme Gerekli mi?

Mobil cihazlar, günümüzde daha çok uygulama üzerinden kullanılıyor. Firmanız, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan bir aracı olduğundan dolayı, firmanıza ait ürün ve hizmetlerinizi mobil platformlara taşıyacak bir uygulama sahibi olmanız, kurumsal kimliğinizi gözle görülür bir şekilde güçlendirecektir.

Mobil uygulamalarınızın geliştirilmesi ise markanızın mobil platformlardaki en etkileyici reklam araçlarından birisi olacaktır.

Firmanıza özel olarak düzenlemiş olduğunuz kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamalarınız üzerinden dilediğiniz şekilde kişiye özel olarak sunabilirsiniz. Platformlar arasında yaşanacak uyumluluk sorunlarını da mobil uygulama geliştirerek ortadan kaldırabilirsiniz.

Data kullanımının ülkemizde hala pahalı olması ise pek çok mobil internet kullanıcısının bu konuda hassas olmasına yol açabilmektedir. Tam bu noktada mobil uygulamalarınızı geliştirirseniz, kullanıcıların daha az data tüketerek firmanıza ait ziyaretini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle data kullanımı sebebiyle mobil platformlarda firmanıza ait bilgilere ulaşmaktan çekinen hedef kitlenize de doğrudan ulaşmış olursunuz.

Zoid System tecrübeli ve alanında uzman kadrosuyla müşterilerin istekleri doğrultusunda, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek mobil uygulama yazılımları geliştirerek, Her yerde 7/24 çalışabilen bir sistem sunmaktadır.

Mobil uygulama geliştirirken, müşteri odaklılık ilkesiyle müşterilerin istek ve beklentilerine uygun yazılım geliştirme ve geliştirdiği yazılımların kaliteli, izlenebilir, değiştirilebilir, güvenilir ve süreklilik özelliklerine sahip mobil uygulamalar geliştirerek hizmete sunmaktadır.

Akıllı telefonlar ve tabletler ile gelişen teknolojiye ayak uydurmak, her işletmenin olmazsa olmaz sorumluluklarından biridir. Mobil Uygulama Hizmeti, kullanım oranlarında internet kullanımının yüzde 65′ini oluşturan mobil cihazlar için önemli bir araçtır.

Mobil uygulama ile neler yapılabilirsiniz ?

· Mobil uygulama hizmeti sayesinde şirket tanıtımlarını ve satış yeteneklerini arttıracak yazılımlar geliştirebilir, böylece müşterileriniz ile ilişkilerinizi daha sağlamlaştırıp her iki taraf için de daha karlı bir hale getirebilirsiniz.

· Mobil dergi ve haber uygulamaları geliştirebilirsiniz.

· Mevcut ERP, CRM, MRP uygulamalarınız ile uyumlu çalışabilecek uzaktan ölçüm, monitör ve kontrol uygulamaları geliştirebilirsiniz.

· Mobil uygulama sayesinde çalışanlarınızın çalışma sahasında teklif hazırlayabilmesini sağlayabilirsiniz.

· Ürün tanıtım desteği için ürünlerinizi daha da belirginleştiren oyunlar veya başka hizmetler geliştirebilirsiniz.

· Müşterilerinize oldukça cazip gelecek uygulamalardan biri olarak, onlara kendi hesaplarına kolaylıkla erişip bilgilerinigörüntüleyebilme, talimatlar verebilme olanağıı sağlayabilirsiniz.
 

Müşterilerinize tam anlamıyla onlara önem veren bir hizmet sunduğunuzu gösteren mobil uygulama hizmeti seçenekleriyle, Zoid System yazılım ekibi tarafından kullanışlı ve modern bir tasarım ile size teslim edilir. Zoid System, mobil uygulama talebinizi IOS ve Android sistemlerine uyumlu geliştirir. Yazılım ve tasarım sürecinde sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçları öncelik olarak belirlenir ve alt yapı sistemi bu ihtiyaçlara göre tamamlanmaktadır. Zoid System mobil uygulama ekibinin hızlı hareket kabiliyeti ile, değişen ihtiyaç ve talepleriniz, anlık değişiklik fırsatıyla mobil uygulama seçeneğinize bire bir yansıtılmaktadır.