Yazılım Geliştirme Hizmeti

Özel Yazılım Geliştirme

Zoid System yazılımda uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla, küçük ve büyük ölçekli kurumların ihtiyaçlarını giderecek ve müşterilerin taleplerini karşılamak, farklı sektörler ve ihtiyaçlara yönelik bire bir web tabanlı, mobil ve masaüstü özel yazılım geliştirmektedir.

Kurumların ihtiyaç duyduğu, değişen sektörde işletmenin sisteme özel yazılım çözümü aramaktadır. Kullanılan yazılımın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi gibi talepleriniz olabilir. Hazır paket programları bu durumlarda yetersiz kalmaktadır.

Bu noktada ZoidSystem, yazılım geliştirme hizmetini farklı beklentilere etkili bir şekilde cevap vermeyi en son teknoloji, yüksek performanslı ve uzman kadromuz ilesizlere özel yazılım çözümleri üretir. İhtiyaçlarınıza cevap veren özel yazılım geliştirme hizmeti, daha hızlı, verimli, pratik kullanılabilir ve güvenli olması gerekir. Siz işinize odaklanırken ZoidSystem özel yazılım geliştirme çözümleriyle hedeflerinize ve iş ortağı planlarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlamaktadır.

Özel yazılım geliştirme işlevinin amacı bilgisayar ya da türevlerinin insanların ihtiyacına göre platform bağımsız nasıl hareket etmelerini öğretecek işlemdir. Elbette ki her işlemde olduğu gibi özel yazılım geliştirme sürecinde de dikkat etmeniz gereken önemli husus ve kurallar bulunmaktadır. Kurallar hakkında bilgisi olan bir yazılımcıda özel yazılım projelerinde ne yapması gerektiğini iyi bilen biridir. Bir yazılıma ihtiyaç duyan kişi her ne kadar yazılım hakkında fikir sahibi olsun veya olmasın iş süreçlerinin sonunda geliştirmenin yapılıp yapılmadığını anlayabilir. Yazılım geliştirme süreci bir analiz sonucunda belirlenmiş olan doğru kaynaklarla başlaması gerekmektedir. Bunun içinde planlama yapılması gereken bir süreç gerekmektedir.

“Özel yazılım hayal ile gerçek arasındaki tüm süreçtir.“

Yazılımın geliştirme süreci için izlenecek yol ise üç ana başlık altında toplanabilir.

1. Tanımla ve planla

2. Çözümü geliştir

3. Yazılımı kur ve destekle

Tanımla ve Planla

Bir web yazılımından bahsediyorsak o zaman bir projeden bahsetmek gerekir.Web tasarım hem görsel estetik hem de içeriğin önemli olduğu için projelendirme sürecinde farklı yollar izlenmektedir. İşe başlamadan önce yapılması gereken ilk şey sizden beklentilerin neler olduğunu öğrenmek ve bunun için ayrılmış olan bütçenin belirlenmesidir. Birinci madde özel yazılım geliştirme sürecindeki en büyük paydır. Çünkü planlama, bütçeleme ve ekibin oluşturulması bu süreçte belirlenmektedir.

Geliştirme

Bizden istenilenin belirlenmesinin ardından anlaşma sağlanırsa projenin geliştirilmesi sürecine başlanmaktadır. ZoidSystem gelişim sürecinde en üst teknoloji alt yapısını kullanarak programlama dillerinin hepsinin çözümlemesini yapabilmektedir. Veri tabanınızın alt yapısını da kullanarak kodlama süreci başlamaktadır. Bu işlem sırasında sürekli test edilerek beklentinin karşılanıp karşılanmadığı tespit edilir.

Yazılımı Kur ve Destekle

Beklentiler doğrultusunda ve gerekli olan kaynaklar çerçevesinde geliştirilmiş olan yazılımınız web sitenize yüklendikten sonra artık kullanıma başlayacaktır. Bundan sonrası ise kullanıcılarınızın ihtiyacını karşılıyor olmasıdır.

Zoid System projenizi teslim ettikten sonra da herhangi bir sorun veya eksiklikte sizlerin daima yanındadır. İş değişimi, fonksiyon eklenmesi, donanımınızın yükseltilmesi ve teknolojisinin güçlendirilmesi noktasında istediğiniz tüm bakım ve destek süreçlerini de yakından takip etmekteyiz.

Zoid System, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak ve işlerinizi kolaylaştıracak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden Zoid System size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif bir şekilde hareket eder. PHPve .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik çözümler sunar.

ZoidSystem farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel yazılım kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir firmadır. Yönetim ve teknoloji alanındaki birikimlerini sektörel uzmanlıklarla birleştirerek, kurumuzun iş yapılarına uygun mimariyi ve iş akışlarını tanımlamaktadır. İhtiyaç duyulan sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirilmektedir.

PlatformdanBağımsız Seçimler

ZoidSystem bütün projelerde olduğu gibi ürün ve marka bağımsız çalışma yaklaşımıyla sizin talep ve ihtiyaçlarınıza en uygun yöntemi, araç ve teknikleri özenle seçmektedir. ZoidSystem bilgi teknolojilerini uygulanabilir kılmayı, farklı becerileri bir araya getirerek kesintisiz iş sistemleri sunmayı ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı planlar.

Uçtan Uca Eksiksiz Çözüm

ZoidSystem taleplerinize uygun yazılım projelerinde tasarımdan, destek sürecine kadar her aşamada ihtiyaçlarınıza uçtan uçta çözüm üretmektedir. Analiz aşamasından sonra projelerinizin kavramsal ve görsel tasarımlarını, ZoidSystem tasarım ekibi tarafından yapılır. Uygulama ve arayüz tasarımları, internet üzerinden yayınlanan tasarım amaçlı prototipler görüşünüze sunulur vegeliştirilecek uygulamanın her bir arayüzü, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulur. Projenin sağlayacağı faydalar, başlangıç aşamasında belirlenmektedir. Teknik tasarımlar ve bilgi güvenliği tasarımlarının ardından, kodlama alt adımları, internet üzerinden yayınlanan geliştirme amaçlı sunum yansıtılır. Profesyonel bir anlayışla gerçekleştirilen uygulama geliştirme projenizi başından sonuna kadar izlemeniz mümkündür.

Proje yönetimi

ZoidSystem her türlü uygulama geliştirme projesi için o işin ehli insanlarla proje ekibi oluşturur. Bu ekip; proje yöneticileri, analiz, modelleme ve tasarımdan sorumlu çözüm uzmanlarıdır. Proje, tümüyle Zoid System ekibince gerçekleştirilebileceği gibi, ortak ekip ile birlikte bilgi ve deneyim aktarımı yapılarak da tamamlanabilmektedir.

Teknik mimari ve güvenlik tasarımı

Zoid System yazılım geliştirme faaliyetlerine ek olarak, yazılımın ve üzerinde çalışacağı platformun sistem tasarımını oluşturur.Performans, büyüyebilirlik, erişilebilirlik ve devamlılık gibi ihtiyaçlarınızı dikkate alarak başarılı ve işleyen projelerin altına imza atar. Tasarım esnasında, erişim ve yetkilendirme planlaması yapılır; iç ve dış kaynakların neden olabileceği tehdit ve risklere karşı güvenlik tedbirleri alınır ve güvenlik standartlarına uyum sağlanır.

Devreye alma sonrası destek

Tamamlanan projelerin başarıyla uygulamaya koyulması ve yürütülmesi için iyi planlanmış ve her an erişilebilir bir destek hizmeti sunulmalıdır. Zoid System müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla, web temelli destek sistemini oluşturmuştur. Bu destek sistemi sahip olduğu destek hizmetlerinin hızlı ve etkin bir biçimde yürütülmesini sağlar. Bu destek sitesi sayesinde sorun çözüm sürecinin her adımında size gerekli bilgiler sunulur; sorun bazında ya da dönemsel raporlar alınarak, hizmetin kalitesi değerlendirilmektedir.

Bursa yazılım geliştirme hizmeti sunan profesyonel yazılım ekibimiz tarafından web siteleri hem oluşturulma aşamasında hem de tasarım aşamasında, mobil uygulama geliştirme, barkod otomasyon sistemleri vb. konular ileri seviye yazılım isteyen konulardır. Firmanızın dijital dünyadaki ve hayatınızı kolaylaştıracak bu yazılımlar oldukça önem vermeniz gereken konuların başında geliyor.

 

Zoid System yazılım ekibi bünyesinde oluşturacağınız web tasarım, mobil programlama gibi yazılım ihtiyaçlarında her açıdan mükemmel olmasına önemle dikkat ediyoruz. Web sitenizin güvenli, hızlı çalışması ve sağlam olması SEO hizmeti açısından büyük önem arz etmektedir bu sebepleweb tasarımı yaparken tarafımız tarafından oluşturulmuş web siteleri çok daha fazla trafik almakta ve kullanıcı deneyimi açısından daha yüksek v olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Zoid System bünyesinde çalışan yazılımcılar ve tasarımcılar sayesinde çok daha sade, şık ve güzel görünen bir web siteye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Bunun dışında vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimiz;

 

· Web Tasarım

· Mobil Uygulama

· Arama Motoru Optimizasyonu (SEO HİZMETİ)

· Barkod Otomasyon Sistemleri

· Google Reklam Yönetimi

· Sosyal Medya Yönetimi

· Personel Takip Sistemi

· Kamera Güvenlik Sistemleri