Web Tasarım Hizmeti

 

Bursa web tasarımı konusunda öncü gelen firmamız sizlerin hizmetinde. Sizlerde bireysel veya kurumsal web tasarımı yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bursa’nın Yenişehir ilçesinde olan ofisimize sizleri de bekliyoruz. Bursa, Yenişehir, İnegöl, İznik ve civar şehirlerimizde web tasarım hizmeti veriyoruz. Siz hayal edin biz tasarlayalım. Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla sizin hayal ettiğiniz şekilde web tasarımlarınızı yapıyoruz. Günümüzde web siteleri çok kritik bir öneme sahip olup sizin yaptığınız işi ve firmanızı tanıtmaktadır. Bizde aynen bu mottoda sizin sitenize müşteri gözüyle bakıp web sitenizi tasarlayıp göze hitap eden, siteye girince düzgün görünen, sizin firmanızın yaptığı işi direkt müşteriye anlatmaktayız.Ayrıca sitenizi seo uyumlu web tasarımıyla arama sonuçlarında sitenizi ilk sıralara çıkartıp müşterilerin size hemen ulaşmasını sağlıyoruz. Eğer şuan web tasarım hizmetlerimizi okuyorsanız doğru yerdesiniz ve sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir web sitenizin olması internet üzerinde firmanız hakkında her türlü detayı vermenizi sağlayarak sizlere hiç tanımadığınız müşteri portföylerinizin kazandırılmasını sağlar. Ürünleriniz, hizmetleriniz, faaliyet gösterdiğiniz alanlar, bugüne kadar yaptığınız işler, birlikte çalıştığınız müşterilerinize sağlayacağınız katkı ve faydalar, kısacası sizin internet üzerindeki yüzünüz olur bir web sitesi. Bu yüzden profesyonel web tasarım hizmeti almanız firmanız için oldukça önemlidir. Bu yazımızda profesyonel web tasarım kavramını ve profesyonel web tasarımı hizmeti almanın önemini detaylıca incelemeye çalışacağız.

Web Tasarım Nedir?

İnternet üzerinde bir alan adı altında sayfaları birbirine bağlı bir düzen içerisinde çalışan web sitesinin hazırlanması, tasarlanması ve yayına hazır hale getirilmesidir. Kısaca bir web sitesinin tasarlanması, öğelerinin konumlandırılması ve sayfalarının birbirine bağlanması işlemi olarak adlandırılabilir. Doğru bir web tasarım uygulamak gelecekte web sitesinin başarılı olması için oldukça önemli bir unsurdur.

Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Bir web sitesinin altyapısının hazırlanması, tasarlanması, yayınlanması ve gerekli güncellemelerin - geliştirilmelerin yapılması süreçlerinin tümünü kapsayan hizmetler web tasarım hizmeti olarak adlandırılabilir. Web sitesinin yayına geçene kadar geçirdiği ve yayınlandıktan sonra yapılan tüm işlemleri web tasarım hizmeti altında değerlendirmek mümkündür.

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Web tasarım hizmetini meslek olarak sürdüren, bu konuda tecrübeli ve ileri düzey bilgiye sahip kişilerin verdiği hizmet profesyonel web tasarım olarak adlandırılır. İşletmelerin web sitelerinin verimli olması için web tasarım konusunda profesyoneller ile çalışmaları oldukça önemlidir. Profesyonel web tasarımcıları müşterilerini doğru yönlendirir ve web sitesi hazırlanırken doğru adımları atarlar. Tasarım ve yazılım konusunda tecrübeli oldukları için bu birikimlerini hazırladıkları web siteleri için kullanırlar ve genellikle başarılı sonuçlar ortaya çıkarırlar. Profesyonel web tasarımcısı başka bir işle uğraşmaz ve tüm gücünü web siteleri üretmeye ve tasarlamaya harcar.

Neden Profesyonel Web Tasarım?

Eskiden firmaların ya da hizmet veren şahısların bir web sitelerinin olması yalnızca bazı sektörler için önem taşımakta idi. Gelişen teknoloji, artan ihtiyaçlar, rekabet ortamındaki artış, bilgiye daha kolay ulaşma ve verilen hizmetleri karşılaştırma isteği, hizmet ya da ürün almadan önce yaşanmış deneyimleri görme eğiliminin artmasıyla birlikte artık en küçük işletmeden en büyük işletmeye kadar herkesin bir web sitesi sahibi olmasını gerektiriyor. İşletmelere ait web siteleri ulaştığı ziyaretçileri etkilemeli ve iletişime geçme, satın alma ya da soru sorma gibi aksiyonları sağlaması gereklidir. Bu bakımdan en küçük işletmeden en büyüğüne mutlaka profesyonel web tasarım hizmeti alması gereklidir.

Nihai tüketiciler ya da bir hizmet ihtiyacı olan herkes internet üzerinden arama yaparak alacağı hizmete/ürüne ulaşıyor. Ürün yorumlarını ya da firmanın yorumlarını okuyor, okuduğu tecrübelere göre de bir işletmenin müşterisi olmaya karar veriyor. Bir çilingir hizmeti için o magneti yıllarca buzdolabı üzerinde tutmak artık azınlıkta bir kesimin kullandığı yöntem olarak kaldı. Anahtarı içeride unuttuğumuzda en doğal yöntem artık, cep telefonumuzdan, internet üzerinden yakınımızda bir çilingir hizmeti veren işletme aramak oldu. Bu hizmeti alırken de firmanın hızlı ve güvenilir olup olmadığını da yine aynı internet araştırmamız üzerinden edinmekteyiz.

Aynı durumda su tesisatınızda bir sorun yaşadığınızı düşünün, yani estetik bir işi değil de anlık bir hizmet almamız gerektiğini düşünün. Yine internet üzerinden arama yaparak yakınımızda bu hizmeti veren firmaya ulaşıyor; hatta birkaç firmaya ulaşıyor ve edindiğimiz bilgilere göre bir tanesinden hizmet alıyoruz. Burada arayıp bilgi aldığımız firmaları web sitesi anlaşılır ve hızlı olan, o an güven duyduğumuz olanlardan belirliyoruz.

Daha uzun soluklu projeler düşünelim, firmanız için bir hizmet almanız gerekiyor. Yine internet üzerinden bu hizmetleri veren firmaları araştırıyor, web sitelerini ziyaret ediyor, kendileriyle irtibata geçiyor ve tekliflerini değerlendiriyorsunuz.

Bu süreçte almak istediğiniz hizmete ilişkin de firmaların web sitesine yazdığı içerikleri okuyorsunuz ki, sizin talebinizin hizmetleri içerisinde olup olmadığını anlayabilesiniz. Ek olarak referanslarını inceliyorsunuz ki, çalıştıkları yerler, yaptıkları işler sizin de istediğinize hitap ediyor mu anlayabilesiniz. Tüm bunları inceleyen ziyaretçiler için tasarımı doğru yapılmış, hızlı çalışan web siteleri öne çıkar. Yani profesyonelce hazırlanmış web siteleri işletmelere yeni müşteriler kazandırır.

Bir firmanın web sitesinin yapılandırılması, kolay ve kullanışlı olarak bilgiye ulaşılabilir olması siteyi gezen ziyaretçi açısından en önemli detaylardan birisidir. Herkes yaptığı işi anlatabilir; ancak bu detayın sunum şekli ve ne kadar kolay ulaştığı, yorulmadan web sitesini gezebildiği ziyaretçiyi çeken bir detaydır.

Günümüzde artık birçok hazır paket dahilinde; ya da özel tasarım hizmetleri alınarak web siteleri oluşturulabiliyor. Çok sayıda profesyonel web tasarım hizmeti veren ya da hazır web sitesi sunan firma ve bireyler mevcut.

Tabii her sektörün kendine özgü uzmanlaşma ve deneyim kriterleri var. Bazı konular, bazı bilgiler kişinin yaptığı işte uzmanlaşması, yaşadığı deneyimler sonucu kazanımları, olası bir sorunda bulacağı çözümler ve bu çözümleri hayata geçirme süreleri kazanılan deneyimlerle ortaya çıkıyor.

Hangi sektörde olursanız olun kazanılan deneyim, dışarıdan yalnızca o bilgileri okuyarak ve tamamen takip etmeden kazanılabilecek bir beceri değildir. Profesyonel ve iyi web tasarım firmalarından hizmet aldığınızda da projeniz adına tam da bu anlamda bir web sitesinden daha fazlasını kazanırsınız. Bir profesyonel web tasarım firması web sitesi ihtiyacınızı sadece internette yayınlamak olarak görmemektedir. Size aynı zamanda sitede vermek istediğiniz detayların konumlandırılması, ne sıklıkta güncelleme yapılacağına ilişkin pratik çözümler sunar ve bunları uygular.

Herşeyden önce unutmayın ki web sitesi, siteyi ziyaret edecek kullanıcılarınız yani potansiyel müşterileriniz için yapılmalıdır. Bir inşaat firması olarak web sitesi yaptırmak istediğinizi düşünelim; dünya çapında projeleriniz de olsa web sitenizde bunları uygun konumlandırmaz ve nerede vurgulamanız gerektiğini bilmez iseniz, bu projeyi bir anda atıl bir konumda tutabilirsiniz. Profesyonel bir web tasarımcısı ise nerede neyi kullanması ve neyi nerede öne çıkarması gerektiğini bilir.

Özel Tasarımlı Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri olabilir. Böyle bir durumda Ceviz Bilişim Web Tasarım olarak isteklerinizi harfi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz. Üstelik web site tasarımcısı olarak ekonomik fiyatlar veriyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Özgün şekilde planlanmış bir proje olarak karşımıza çıkan özel tasarımlı web sitesi ile rakiplerinize fark atmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin karşısına özgün ve bir o kadar da farklı tasarımla çıkmanız, dikkatlerini daha fazla çekmenize neden olacaktır. Bu sayede web tasarım firmaları ile alacağınız hizmetler sonucunda potansiyel müşterilerinizi arttırmış olacaksınız. Eğer sizler de profesyonel hizmetten yararlanmak istiyorsanız, Ceviz Bilişim en iyi adresiniz olacaktır. Alacağınız hizmetler sonucunda yükselişe geçmeye başlayacaksınız.

Web Tasarım Özelliklerimiz Neler

 • Güncel teknoloji takip edilerek yeni nesil teknik ekipman ve yazılımlar kullanılmaktadır.
 • Her türlü cihaz ile açılabilen ve kullanılabilen responsive özellikleri bulunmaktadır.
 • Gerek yazılım gerekse tasarım anlayışımız kullanıcı odaklıdır.
 • Arama motorlarının beklentilerine uygun SEO uyumlu bir şekilde tasarlanmaktadır.
 • Verilerin yedeklenmesine önem verilmektedir.
 • SSL sertifikası ile kişisel verilerin ve hesap bilgilerin koruması sağlanmaktadır.
 • Uluslararası medyada varlığınızı sürdürebilmek için çoklu dil desteği sunulmaktadır.
 • Kullanıcıların sosyal mecralarda da sizi kolayca bulabilmesi amacı ile sosyal medya entegrasyonu gerçekleştirilmektedir.
 • Hazır tasarım ve özel tasarım web sitelerimiz ile markanızın tarz ve konseptine en uygun dijital alan sağlanmaktadır.
 • SEO uyumlu tasarım ve kodlamaları ile, web sitesi performansını daima arttırırız. EO
 • Tüm tarayıcı ve cihazlara uyumlu web site tasarımı ile mobilde de fark yaratırız. RES
 • Yaratıcı kurumsal web tasarım çalışmalarını planlanmış bir şekilde geliştiririz. KURU
 • Sitenizi korur, günceller ve web sitesi bakımı ile düzenli iyileştirmeler sağlarız. BAKIM
 • Siteniz için web yazılım geliştirmeleri api vb. entegrasyonları gerçekleştiririz. DESTEK
 • Draje web tasarım hizmetleri olarak size yol boyunca kesintisiz teknik destek veririz. Memnuniyet

 

Profesyonel Web Tasarımcılar Sizin Çözüm Ortağınızdır

Bir web tasarım firması, sizin çözüm ortağınız gibi çalışır. İhtiyaçlarınızı alır, kafanızda uçuşan tüm fikirleri teknik altyapıya ve güncel teknolojiye uygun şekilde düzenler.

Herkes kendi sektöründeki güncel gelişmeleri elbette takip eder, bu da çok ciddi bir zaman ve emek gerektirir. Profesyonel ve iyi bir web tasarım firması bütün bu güncel kullanımları biliyor olduğundan sitenizin de bu güncelliğe uygun olmasını sağlar.

Kaliteli bir web hizmeti aldınız, siz ihtiyaçlarınızı söylediniz ve web tasarım firmanız da kendi bilgi ve deneyimleriyle güzel bir iş ortaya çıkardı diyelim. Profesyoneller, web sitenizin yayını sonrasında nelere dikkat edeceğiniz konusunda da doğru bir yolda ilerlemenizi sağlar. Site yayında tamam, anlatmak istediğiniz her detayı veriyor, güzel geri dönüşler de almaktasınız. Peki bundan sonra ne olacak? İşte tam da burada doğru yerden hizmet aldığınızı anlıyorsunuz. Yeni işler alıyorsunuz, sitenize eklenmesi gereken yeni detaylar ortaya çıkıyor. Profesyonel bir web tasarım firması sizlere uygun çözümler bulacak ve sizleri doğru yönlendirecektir.

Profesyonellerle Çalışmak Size Artı Sağlar

Sitenizi daha işlevsel hale getirmek için önerilerde bulunacak ve Google gözünde daha değerli bir site olmanız için neler yapmanız gerektiği konusunda da yönlendirecektir. Belki hiç adını duymadığınız hizmetlerden bahsedecek ve yararlanmanızı sağlayacaktır.

Web tasarım tek seferlik alınan ve biten bir hizmet türü değildir. Devamlılığı vardır ve web sitenizin yayında olduğu her zaman bu devamlılığın stabil olarak sürdürülebilir olması, iyi ve profesyonel bir çözüm ortağıyla çalışıyor olmanıza bağlıdır.

Yıllar geçtikçe bunun önemi daha açık ve anlaşılır hale gelir. Teknolojik gelişmeler artık bir süre bıraktıktan sonra tekrar yetişilebilir bir olgu olmaktan uzaklaştı. Teknoloji alanında faaliyet gösteren bütün iş kollarının bu takibi bırakmaması gerekiyor. İşinizi etkileyecek her durumda yıllar geçse de profesyonel bir web tasarım firmasından hizmet almaya devam edersiniz ve ek ihtiyaçlarınızda da doğru şekilde yönlendirilirsiniz.

Profesyonel web tasarım hizmeti sürekli ve gelişen bir hizmet türüdür. Bu yüzden ihtiyacınız olan her an yanınızda olacak bir web tasarım firması ile çalışmanız, başarıyı beraberinde getirecektir